Szkolenie fotograficzne (fotografia prasowa) dla studentów UAM. Kołobrzeg 2009
Szkolenie fotograficzne (fotografia prasowa) dla studentów UAM. Kołobrzeg 2009

Szkolenia fotograficzne

Serwis

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom wielu klientów, którzy z powodu braku czasu nie mogą systematycznie uczęszczać na tradycyjne kursy, uruchomiłem nową formułę szkoleń z zakresu fotografii cyfrowej, prasowej i tradycyjnej, polegającą na indywidualnych spotkaniach.

Tematy spotkań, miejsce, ilość godzin oraz wynagrodzenie będą każdorazowo ustalane z kursantem. 

Zainteresowane osoby proszę o kontakt

Opinie:

Kurs fotografii pod kierunkiem p. Remigiusza Sikory polecam wszystkim którzy chcą szybko nauczyć się robić zdjęcia prasowe. Jestem dziennikarką, współpracuję m.in. z magazynami ELLE i Kalejdoskop. Regularnie piszę o podróżach. Samodzielne ilustrowanie swoich tekstów było od zawsze moim marzeniem. Nie miałam w tej dziedzinie żadnego doświadczenia. Potrzebowałam szybkiego, intensywnego a przede wszystkim skutecznego szkolenia od podstaw. Kurs u Remigiusza Sikory spełnił moje wszystkie oczekiwania. Trwał 10 godzin. Najpierw nauczyłam się budowy i wszystkich funkcji i możliwości mojego aparatu (Nikon D60), potem wyszliśmy w plener, gdzie w praktyce poznawałam zasady kompozycji i budowania kadru, fotoreportażu oraz ustawiania prawidłowych parametrów ekspozycji w trudnych warunkach oświetleniowych. Remik to idealny dla mnie nauczyciel. Zna realia pracy w mediach, od razu złapaliśmy kontakt. Jest cierpliwy i niesamowicie profesjonalny , o czym zorientowałam się wcześniej przeglądając jego portfolio. Ale najważniejszy jest efekt. Po prostu nauczyłam się robić zdjęcia i od kilku miesięcy samodzielnie ilustruję swoje materiały w moim cyklu ELLE ZOOM NA MIASTO!

Anna Frątczak, dziennikarka

Kurs prowadzony przez Remigiusza Sikorę przerósł moje najśmielsze oczekiwania! Sympatyczny prowadzący oraz tempo nauki dostosowane do umiejętności kursanta to coś, co sprawia, że kurs ten wyróżnia się na tle innych. Poznałam nie tylko podstawowe pojęcia z dziedziny fotografii, ale także różne ciekawostki i 'smaczki' związane z zawodem fotoreportera – takiej wiedzy nie znalazłabym w książkach. Możliwość treningu w plenerze dała mi okazję do sprawdzania nabytych umiejętności na bieżąco, pod okiem eksperta, a fotografowanie w pomieszczeniach uzmysłowiło mi podstawowe błędy w ustawieniach aparatu. Gorąco polecam :)

Sylwia Błach

Więcej w tej kategorii:

« O mnie... Odbitki przez internet »