Serwis (3)

Odbitki przez internet

by

Aplikacja do zamawiania zdjęć przez internet chwilowo nie działa.

 

Jeśli chcesz zamówić wykonanie odbitek przez internet, wyślij je mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

w treści maila określ:

  1. Format zdjęć
  2. Ilość odbitek
  3. Rodzaj papieru (połysk czy matowy)
  4. Czy zdjęcia mają być w ramce czy nie

Po przyjęciu zlecenia otrzymasz zwrotną informację na swój adres mailowy z wyceną zlecenia i terminem odbioru.

Miejsce odbioru zdjęć STUDIO SIKORA Poznań, ul. Grunwaldzka 25 (dawny zakład Fotolaboratorium Zakrzewscy)

Poniżej cennik podstawowych usług:

 Ilość / Format 9x13 10x15 13x18 15x20 20x30
Poniżej 20 0,70 zł 0,85 zł 1,70 zł 2,20 zł 6,40 zł
20-49 0,63 zł 0,77 zł 1,53 zł 1,98 zł 5,76 zł
50-99 0,56 zł 0,68 zł 1,36 zł 1,76 zł 5,12 zł
100-299 0,49 zł 0,59 zł 1,19 zł 1,54 zł 4,48 zł
Powyżej 300 0,38 zł 0,45 zł 1,12 zł 1,32 zł 4,45 zł

 

W przypadku pytań, proszę dzwonić:

061 866 24 72

Studio jest czynne:

Od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00

oraz w soboty w godzinach 10.00-13.00

Wszelkie aktualne informacje o promocjach i godzinach pracy studia dostępne są również na facebooku

 

Czytaj więcej...

O mnie...

by


Nazywam się Remigiusz Sikora.
Specjalizuję się w fotografii reportażowej, studyjnej, portretowej. Realizuję również projekty video.

Przez ponad 16 lat byłem fotoreporterem Polskiej Agencji Prasowej, współpracowałem również z agencjami: Associated Press, Newspix.pl, Reporter, East News, Forum, dziennikami: m.in Głos Wielkopolski, Dziennik, Dziennik Poznański.
Przez kilka lat prowadziłem studio fotografii reklamowej.
W latach 2009-2015 jako pracownik Głosu Wielkopolskiego uczestniczyłem w tworzeniu i rozwoju projektu telewizji internetowej - GłosTV.

Aktualnie prowadzę minilab i studio fotograficzne w Poznaniu przy ul. Grunwaldzkiej 25 w miejscu znanego i cenionego w Poznaniu Fotolaboratorium Państwa Zakrzewskich oraz sklep internetowy picturesbox.pl 
Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio, odwiedzenia studia w Poznaniu oraz sklepu internetowego.

Czytaj więcej...

Szkolenia fotograficzne

by

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom wielu klientów, którzy z powodu braku czasu nie mogą systematycznie uczęszczać na tradycyjne kursy, uruchomiłem nową formułę szkoleń z zakresu fotografii cyfrowej, prasowej i tradycyjnej, polegającą na indywidualnych spotkaniach.

Tematy spotkań, miejsce, ilość godzin oraz wynagrodzenie będą każdorazowo ustalane z kursantem. 

Zainteresowane osoby proszę o kontakt

Opinie:

Kurs fotografii pod kierunkiem p. Remigiusza Sikory polecam wszystkim którzy chcą szybko nauczyć się robić zdjęcia prasowe. Jestem dziennikarką, współpracuję m.in. z magazynami ELLE i Kalejdoskop. Regularnie piszę o podróżach. Samodzielne ilustrowanie swoich tekstów było od zawsze moim marzeniem. Nie miałam w tej dziedzinie żadnego doświadczenia. Potrzebowałam szybkiego, intensywnego a przede wszystkim skutecznego szkolenia od podstaw. Kurs u Remigiusza Sikory spełnił moje wszystkie oczekiwania. Trwał 10 godzin. Najpierw nauczyłam się budowy i wszystkich funkcji i możliwości mojego aparatu (Nikon D60), potem wyszliśmy w plener, gdzie w praktyce poznawałam zasady kompozycji i budowania kadru, fotoreportażu oraz ustawiania prawidłowych parametrów ekspozycji w trudnych warunkach oświetleniowych. Remik to idealny dla mnie nauczyciel. Zna realia pracy w mediach, od razu złapaliśmy kontakt. Jest cierpliwy i niesamowicie profesjonalny , o czym zorientowałam się wcześniej przeglądając jego portfolio. Ale najważniejszy jest efekt. Po prostu nauczyłam się robić zdjęcia i od kilku miesięcy samodzielnie ilustruję swoje materiały w moim cyklu ELLE ZOOM NA MIASTO!

Anna Frątczak, dziennikarka

Kurs prowadzony przez Remigiusza Sikorę przerósł moje najśmielsze oczekiwania! Sympatyczny prowadzący oraz tempo nauki dostosowane do umiejętności kursanta to coś, co sprawia, że kurs ten wyróżnia się na tle innych. Poznałam nie tylko podstawowe pojęcia z dziedziny fotografii, ale także różne ciekawostki i 'smaczki' związane z zawodem fotoreportera – takiej wiedzy nie znalazłabym w książkach. Możliwość treningu w plenerze dała mi okazję do sprawdzania nabytych umiejętności na bieżąco, pod okiem eksperta, a fotografowanie w pomieszczeniach uzmysłowiło mi podstawowe błędy w ustawieniach aparatu. Gorąco polecam :)

Sylwia Błach

Czytaj więcej...
Subskrybuj to źródło RSS